35% полтавчан вважають, що за корупцію треба розстрілювати

0

  Київський міжнародний інститут соціології на замовлення видання ZN.UA провів соціологічне опитування на тему «Думки і погляди населення України: Грудень 2014 року». Основні питання, які ставилися респондентам в, першу чергу, стосувалися рівня корупції в країни, та способів боротьби з нею.

  Відносна більшість (80%) вважають, що за минулий рік рівень корупції залишився практично таким же або навіть збільшився. Лише 5% опитаних відчули, що корупція в Україні знизилась.

   На запитання про відновлення смертної кари, лише 5% підтримали таку ідею. Проте, коли у українців запитали, чи варто наслідувати досвід Китаю, де за хабарництво розстрілюють, кількість тих, хто підтримує таку ідею виросла в декілька разів.

  В середньому, по країні 35% підтримують ідею смертної кари за корупцію і близько 40% вважають, що розстріл – це занадто. Серед регіонів, які найбільш підтримують радикальні методи боротьби з корупцією Миколаївська область, а також області Центральної частини України, серед яких і Полтавська. Близько 30% опитаних вважають, що смертна кара не потрібна.

  Найбільш лояльними до корупціонерів є жителі Закарпатської та Херсонської областей.

  В цілому, такі дані опитування дають право стверджувати, що українці не бачать позитивних зрушень у сфері боротьби з корупцією і близько третини всіх опитаних погоджуються з радикальними методами. 

Comments are closed.