Будівлю ДПІ на Полтавщині обстріляли з гранатомету

0

  До чергового Карлівського районного відділу міліції, вночі 1 липня, надійшло повідомлення від охоронця Карлівської міжрайонної державної податкової інспекції про вибух.

  На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Карлівського райвідділу міліції. Під час огляду території та приміщення в одному із службових кабінетів правоохоронці виявили та вилучили частину стабілізатору пострілу РПГ та зафіксували пошкодження віконної рами, прилеглої частини стіни і стелі над вікнами.

  На прилеглій території, неподалік від будівлі, працівники міліції виявили та вилучили два РПГ. За попередньою інформацією один з них був відстріляний, інший – перебував у зведеному стані.

  На місці працює слідчо-оперативна група, яка вивчає обставини події та встановлює осіб, причетних до скоєного кримінального правопорушення.

  Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом). Санкція статті передбачає від трьох до десяти років ув’язнення.

Comments are closed.