Чи кришує міліція бракон’єрів?

0

Головний міліціонер Полтавщини Олег Бех повідомив, що заяви керівництва області про «кришування» правоохоронцями браконьєрів мають перевіряти оперативники

Керівництво Полтавської області під час апаратної наради звинуватило правоохоронців області у «кришуванні» браконьєрів, які під час нересту незаконно виловлюють рибу. Голова Полтавської ОДА Валерій Головко та облради Петро Ворона зазначили, що на ринках області є нелегальна риба із ікрою, правоохоронці знають про це, але не реагують. У даній ситуації Валерій Головко порадив розібратися начальнику обласної міліції Олегу Беху.

— Міліція при отриманні інформації займається затриманням. У нас є рибінспекція, яка за це отримує зарплату. Міліція бореться із злочинами у цій сфері, із тими, хто їх покриває. Ті міліціонери, в яких немає результатів роботи, будуть звільнені із займаних посад, оскільки ми розуміємо, що можуть бути якісь моменти. В цілому робота нормально поставлена, — зазначив Олег Бех.

Він повідомив, що сьогодні міліціонери працюють на центральному ринку Кременчука.

— Міліціонери виявили автомобіль, ми думаємо, що в документах не зовсім достовірна інформація вказана. Зараз її перевіряють і буде відкрите провадження. Ця робота ведеться, а по відношенню до працівників, не можу сказати, цим займаються оперативні служби не відкритим шляхом, а комплексом заходів, — повідомив Олег Бех.

Comments are closed.