Чи забезбечене місто протипожежним водопостачанням?

0

  На черговому засіданні міської комісії з питань техногенно — екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій були розглянуті питання про стан утримання джерел протипожежного водопостачання та обладнання пірсів для забору води, про стан та заходи щодо зменшення розповсюдження рослин, які викликають серйозні алергічні реакції у населення міста, про стан забезпечення протипожежного захисту об’єктів із масовим перебуванням людей та протипожежного захисту будівель підвищеної поверховості.

 

Директор КП “ВУВКГ” Олексій Пурик поінформував, що станом на 01.06.2014 року на території міста розміщено 148 протипожежних гідранти. Із них 14 — несправні. Відповідно до Акту перевірки  розроблені заходи і недоліки були усунені.. За словами начальника Комсомольського міськвідділу Управління ДСНС  Олексія Стеценка, з даного питання у нашому місті найкраща ситуація в області. Залишається поки не вирішеним облаштування пірсу для забору води у с. Дмитрівка.   

Ілля Бірюков, завідувач сектору екології та озеленення міста департаменту ЖКГ повідомив, що у цьому році за рахунок коштів Фонду охорони навколишнього природного середовища передбачено 72895 грн на видалення амброзії. Ці роботи виконуватимуться двома способами. З липня розпочнеться скошування амброзії, а КП “Озеленення” заплановано обробку паростків амброзії гербіцидами системного типу протягом липня — вересня. Голова комісії з питань ТЕБ і НС Д.Г. Биков доручив ДЖКГ проконтролювати процес укладення угод із закупівлі гербіцидів. Начальник Управління охорони здоров’я  Ю. В. Ковпак проаналізував рівень захворюваності населення м. Комсомольська да Дмитрівської сільської ради на бронхообструктивні та алергічні хвороби. Загалом на обліку у алерголога перебуває 2593 дорослих, 523 дитини і 191 підліток. У загальній картині захворюваності по місту алергічні — на 2 місці після онкологічних. З 2011 року алергологічне обстеження проводиться в поліклініці “Медичний центр ПМСД” за власні кошти пацієнтів. Фахівці проводять постійну роботу, навіть з огляду на те, що на сьогодні немає жодної Державної програми. Члени комісії поцікавилися рівнем захворюваності комсомольчан на альвеоліти.

Юрій Ковпак наголосив, що спеціалістів більше турбують діти, які народжені від таких хворих. “Ми вивчаємо ситуацію, направляємо на консультації до науковців. Здійснюємо специфічні медичні заходи з дітьми, які несуть в собі геном схильності до цього захворювання”, – сказав начальник УОЗ.

Особливу увагу на засіданні було приділено стану пожежної системи будинку на вул.Конституції, 22, що знаходиться на балансі ОСББ “Стимул”. Протягом декількох років не вирішується питання введення в експлуатацію автоматичної  пожежної сигналізації та димовидалення. Дмитро Биков доручив головному спеціалісту відділу благоустрою та житла ДЖКГ Юрію Нестерову активізувати цю роботу. 

 

Comments are closed.