Депутати зібралися на сесію після канікул (ВІДЕО)

0

12 січня 2016 року депутати в котре зібралися у Великий залі міськвиконкому після Новорічних свят. 

 

Урочисто з привітаннями завітали до Комсомольської міської ради учні Свято-Миколаївського собору. В їхньому виконанні пролунали неймовірні пісні,які ще раз нагадали про казковість Різдвяних днів. Приєднався до вітань отець Георгій, який нагадав усім, що ми діти Божі. Побажав здоров’я, оптимізму і миру у наших серцях. 

 

Секретар міської ради Сергій Дорота привітав депутата Комсомольської міської ради Артема Гаврилюка з днем народження і побажав наснаги у роботі та успіхів в житті.

 

На сесію були запрошені депутати обласної ради, керівники підприємств, організацій, установ, представники правоохоронних органів, міського суду, прокуратури, представники ЗМІ тапомічники-консультанти депутатів.

 

З 34 депутатів на сесію прибуло 29.

 

Заступник міського голови Муха Юрій Миколайович доповів про міський бюджет на 2016 рік (у новій редакції) та про дозвіл  на розміщення на депозитному рахунку в «Укргазбанку» під 20% річних тимчасово вільних коштів. 

 

Також Юрій Муха запропонував депутатам розподілити 90 млн.гривень бюджетних коштів не в січні, а в лютому місяці, бо зараз міський голова знаходиться на лікарняному.

 

На сесії доповідачами виступили – начальник відділу освіти Шошина Ірина Володимирівна та начальник відділу культури і туризму Зеленська Ірина Іванівна.

 

Усі питання, які були включені до порядку денного четвертої сесії Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання були розглянуті.

 

{youtube}tSwTMB42WfM{/youtube}

 

Comments are closed.