ДСО проти крадіїв.

0

Троє молодиків зрозуміли, що їх застали на «гарячому», тому щосили кинулися навтьоки. Проте далеко втекти не вдалося – працівники Державної служби охорони затримали зловмисників на місці злочину.

О четвертій годині ранку на пульт централізованого спостереження надійшов сигнал «Тривога» з об’єкту, що перебуває під охороною ДСО. У підсобному приміщенні спрацювала кнопка термінового виклику, що свідчило про порушення цілісності об’єкту. Її натиснув працівник недержавної охоронної фірми, коли помітив підозрілих осіб біля будинку. Завдяки швидкому реагуванню, наряду групи затримання вдалося прибути на місце за три хвилини.

 

Проте проводити огляд правоохоронцям не довелось, адже злодії, помітивши автомобіль наряду, почали тікати з краденим.

«Ми навіть не думали, що в цьому приміщенні може бути охорона, – давав свідчення один з підозрюваних. – Схопили, що бачили, та вирішили тікати». Проте тим, що невдало лежало у приміщенні, виявилися дві пляшки вина та новий планшет, котрий власниця будинку щойно придбала, аби завтра подарувати доньці на день народження. Загальна сума завданого збитку становить три тисячі гривень.

Усіх трьох зловмисників правоохоронці доставили до Київського райвідділу міліції для з’ясування деталей та обставин злочину. Правопорушниками виявилися троє полтавців 18-ти та 20-річного віку.

«Наразі слідчими Київського райвідділу УМВС України в Полтавській області проводиться дослідча перевірка. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення)», – повідомив начальник УДСО при УМВС України в Полтавській області підполковник міліції Михайло Кононенко. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді арешту на строк від трьох до шести місяців або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на той самий строк.

Аліна Балагура, УДСО при УМВС України в Полтавській області

Comments are closed.