ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗАПОРУКА (ЗА ПОРЯДОК В УКРАЇНІ)»

0

У Комсомольську створена ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗАПОРУКА (ЗА ПОРЯДОК В УКРАЇНІ)» з метою задоволення та захисту своїх законних соціальних, економічних, вікових, національно-культурних та інших спільних інтересів, а також залучення громадськості та професійної спільноти до боротьби з корупцією в органах державної влади.

 

Повне найменування:

•українською мовою – ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗАПОРУКА (ЗА ПОРЯДОК В УКРАЇНІ)»;

•англійською мовою – NON-GOVERNMENTAL ORGANIZATION«GUARANTY».

 

 

ГО «ЗАПОРУКА (ЗА ПОРЯДОК В УКРАЇНІ)» – це об’єднання небайдужих до майбутнього нашої країни активних громадян міста Комсомольська задля створення ефективного форуму для обговорення найрізноманітніших актуальних проблем як міста Комсомольська, так і України в цілому, та з метою спільної розробки та впровадження дієвих проектів, спрямованих на вирішення досліджених проблем, а також на наближення життя громадян України до найкращих загальновизнаних світових стандартів.

На жаль, думка професійної та бізнес спільнот не завжди враховується під час прийняття та розробки Законів України, а також нормативно – правових актів, що приймаються органами державної влади.

 

Завданнями діяльності ГО «ЗАПОРУКА (ЗА ПОРЯДОК В УКРАЇНІ)» є:

•Сприяння розвитку міжнародної співпраці з демократичними організаціями Європи та світу;

•Сприяння захисту прав громадян України, розвитку демократії в Україні;

•Сприяння громадським організаціям, установам, підприємствам, громадянам;

•Налагодження прямих всеукраїнських та міжнародних контактів, укладання відповідних договорів та угод, участь у заходах, які не суперечать міжнародним зобов’язанням України;

•Розповсюдження інформації та пропагування своїх ідей та цілей; 

•Здійснення захисту прав членів організації шляхом надання їм всебічної допомоги, представлення їхніх інтересів в державних органах влади, в т.ч. зарубіжних, а також організації, підтримці та участі в міжнародних, державних і недержавних програмах і проектах;

•Надання всебічної допомоги членам Організації в інших державах у їхньому прагненні до збереження власної національної самобутності, розвитку культури. 

•Внесення пропозицій до проектів нормативних актів в Україні;

•Створення та підтримка позитивного іміджу України.

 

На установчих зборах ГО «ЗАПОРУКА (ЗА ПОРЯДОК В УКРАЇНІ)» Президентом був обраний Завалій Микола Вікторович.

 

 Завалій Микола Вікторович

 

Народився 02 грудня 1970 року в місті Кременчуці Полтавської області. 

З 1985 року по даний час проживає в місті Комсомольську, Полтавської області. 

 

Громадянин України. Позапартійний.

 

Освіта: у 1992 році закінчив Полтавський Кооперативний технікум за спеціальністю  “товарознавець продовольчих товарів”. У 2007 році закінчив Вищий навчальний заклад «Державний Інститут підготовки та перепідготовки кадрів промисловості» (м. Дніпропетровськ), присвоєно кваліфікацію “спеціаліст менеджменту.” 

 

З 1989 по 1991 р.р. проходив строкову військову службу в лавах Радянської армії – Бригада охорони Центрального Апарату Міністерства Оборони. 

 

Трудова діяльність: з 1992 року по 1995 рік працював на Комсомольській швейно-трикотажній фабриці товарознавцем. З 1997 р. по даний час зареєстрований та здійснюю діяльність як приватний  підприємець. 

 

З травня 2007 р. – засновник та директор Товариства з обмеженою відповідальністю “Кокет”. 

 

Власник відомих у галузі виробництва трикотажного дитячого одягу торгівельних марок “Фламінго Текстиль” та “Кокет”.

 

Громадська діяльність: 

З серпня 2012 року — засновник та президент громадської організації “Футбольний клуб “Фламінго”. 

Головний редактор газети “Комсомольські вісті”. 

У квітні 2015 року за видатні особисті заслуги перед містом в галузі розвитку економіки, спорту, за благодійну та громадську діяльність, меценатство нагороджений відзнакою Комсомольської міської ради “Вдячність громади”.   

Кандидат на виборах у мери у м.Комсомольську у 2015 році.

 

Членами ГО «ЗАПОРУКА (ЗА ПОРЯДОК В УКРАЇНІ)» можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 18 років.

Ми закликаємо фахівців, представників бізнесу, активістів, волонтерів та усю небайдужу громадськість до об’єднання та інформування ГО “ЗАПОРУКА” про корупційні складові та недоліки в органах державної влади.

 

ГО «ЗАПОРУКА (ЗА ПОРЯДОК В УКРАЇНІ)» знаходиться за адресою : вул.Соборна,31, м.Комсомольськ, Полтавська область, Україна, контактний телефон (05348) 6-14-92. 

Comments are closed.