Контрафактні шкарпетки

0

Виготовлення шкарпеток провідних спортивних марок відбувалося у складському приміщенні в одному із сіл Кременчуцького району.

 

Під час обшуку працівники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС вилучили 18 автоматичних станків приблизною вартістю 100 тисяч доларів США та понад 50 тисяч шкарпеток з маркуванням світових торгових знаків. Про це повідомили в УМВС України у Полтавській області.

«Наразі діяльність цеху припинена. Фальсифікована продукція на загальну суму понад 1 мільйон гривень вилучена. Встановлюються канали збуту фальсифікату та коло осіб, причетних до його виготовлення», – зазначив начальник УМВС України в Полтавській області Іван Корсун.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 229 Кримінального кодексу України – незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару.

Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією та знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувались для її виготовлення.

Comments are closed.