Крадії “заходять” через вікна!

0

  Не секрет, що злодії не лише заходять у помешкання висвердливши замки чи застосувавши відмички. Дуже часто вони «заходять» через вікна. І не лише через відкриті кватирки, а й через віджате пластикове вікно. Будь-які вікна, навіть пластикові, можна відчинити, тому варто встановлювати спеціальні пристрої проти відкриття вікон ззовні. Ґрати захистять вас від проникнення з вулиці, але що робити, коли єдиним виходом з квартири в разі виникнення пожежі буде вікно.

 

Саме через вікно днями до кількох квартир полтавців завітали злодії. Забирали зловмисники переважно гроші та золоті вироби. Крім того, є очевидним той факт, що зловмисник добре знав, до якої квартири йому треба потрапити. А отже, жертву вибрав неспроста, відслідковуючи графік виходу та повернення власників квартири, наявність чи відсутність сигналізації тощо. Проаналізувавши вартість вкраденого у окремих квартирах, правоохоронців здивувала людська безпечність і халатність їх власників. Адже маючи статки у десятки тисяч гривень, люди пошкодували на сигналізацію та надійну охорону лише кілька десятків гривень.

Тож, шановні громадяни, не будьте рекламними агентами власного достатку! Не надягайте на себе занадто дорогі прикраси, тим самим притягуючи до себе ласе око злочинців. Володіючи цінними для вас коштовностями, прикрасами, великою сумою грошей – неодмінно подбайте про їх надійний захист: міцно закріплений сейф, скринька в банку, централізована охорона.

Пам’ятайте, що для злодія перешкод не існує. Дбайте, щоб за вашим житлом був постійний нагляд з боку сусідів, але й ті довгий час не сидять на одному місці, особливо, коли починається пора відпусток та свят.

Будьте обережними та не дайте можливості крадіям заволодіти вашими статками! Не заощаджуйте на безпеці власного майна!

Comments are closed.