Кум обікрав кума за допомогою сучасних технологій

0

  Наприкінці минулого року до правоохоронців звернувся 32-річний полтавчанин, з банківського рахунку якого зникла чимала сума коштів. І ось оперативним працівникам Київського РВ міліції міста Полтави вдалося встановити особу злочинця.

  Ним виявився найкращий друг потерпілого – його кум. Чоловіки частенько збиралися разом, щоб за чаркою поговорити про життя. Так само було і в той вечір, коли зникли гроші. Під час розмови хазяїн розповів про переваги електронної системи розрахунків, які він здійснює через Інтернет. Для наглядності показав на комп’ютері, як все працює. Після цього, куми знову продовжили пиячити. Господар через деякий час пішов спати, а його гостю стало сумно, він сів за комп’ютер і побачив, що кум не закрив програму електронних розрахунків.

 

  Під дією алкоголю чоловік піддався спокусі і перерахував кошти з рахунку друга. Сума вкраденого склала близько трьох тисяч гривень. Потерпілий під час звернення до міліції відразу вказав, що кум мав можливість вкрасти гроші, але не вірить в це, адже вони гарно товаришують. Та в ході слідства виявилось, що дружба не стала завадою для злочину. Кум потерпілого заявляв, що не крав грошей, адже то його найкращий друг. Та слідчі заходи довели, що саме кум викрав гроші, але щоб підозра не впала на нього, переслав кошти на картку свого товариша. Проте, товариш прикривати злодія не став, а чесно розповів усе міліціонерам, повідомив Володимир Пасічко.

  За цей вчинок жадібному куму загрожує кримінальна відповідальність у відповідності до санкцій, передбачених частиною 1 статті 185 ККУ. Чоловік може отримати чималий штраф, виправні роботи або ж навіть позбавлення волі терміном до трьох років. В будь-якому випадку, гарного товариша він втратив назавжди.

Comments are closed.