“Маркетопт” і “Оптовичок” визнали, що використовували недобросовісну рекламу

0

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала 14-ть суб’єктів господарювання Полтавської області на 140 тис. грн. за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції. 

Як встановило Відділення за результатами досліджень по дорученню Антимонопольного комітету України, суб’єкти господарювання, які працюють під торговим знаком для товарів і послуг «Оптовичок» та «Маркетопт» використовують рекламу «Де продукти реально дешевше?», «Зрівняй ціни», «Завжди низькі ціни Завжди». Така реклама підсвідомо може сприйматися споживачами (населенням), що ціни в магазинах «Оптовичок» та «Маркетопт» є нижчими в порівнянні з іншими торговими точками.

«Враховуючи, що реклама стимулює зацікавленість споживача до товару, повідомлення в рекламі недостовірних відомостей ставить суб’єктів господарювання в більш вигідне становище та надає недобросовісні переваги серед інших суб’єктів господарювання, які діють на тому самому ринку. Тобто, Підприємець міг посилити свою конкурентну позицію та отримати неправомірні переваги у конкуренції не завдяки власним досягненням, а шляхом поширення неправдивої інформації щодо низьких цін на товар», – зазначив голова територіального відділення Володимир Оніщенко.

Всі суб’єкти господарювання визнали факт вчинення порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції та зобов’язалися в 30-ти денний термін виконати рішення адмінколегії в частині вжиття заходів щодо приведення поширюваних відомостей у відповідність до вимог конкурентного законодавства.

Comments are closed.