Міліція закликає ходити з документами

0

З метою забезпечення належного правопорядку і профілактики злочинів, керівництвом міліції області прийнято рішення про істотне збільшення патрульних нарядів з максимальним залученням до співпраці членів громадських формувань.

У зв’язку з непростою суспільно-політичною ситуацією в країні, а також нагальною необхідністю попередження будь-яких проявів антидержавної, провокаційної чи диверсійної діяльності в нашому краї, просимо громадян з розумінням ставитися до посилених мірам безпеки.

 

Закликаємо всіх жителів мати при собі документи, що засвідчують особу і пред’являти їх для перевірки на вимогу правоохоронців. Просимо водіїв транспортних засобів максимально сприяти працівникам міліції під час огляду автомобілів і речей.

 

Також закликаємо громадян бути пильними і інформувати правоохоронців про підозрілих осіб, поведінка або зовнішність яких викликає підозру про можливість скоєння ними протиправих дій.

 

Слід негайно інформувати міліцію і у випадках виявлення вибухових пристроїв або інших підозрілих предметів, які можуть становити загрозу життю людей, для своєчасного реагування фахівців.

Будьте пильні! Максимально підтримуйте вартових правопорядку! Адже безпека в державі – справа кожного патріота України!

 

Спасибі за розуміння і нагадуємо, що в міліції цілодобово працює гаряча лінія: (0532) 51-77-57 та 56-22-33, 102.

Comments are closed.