Міський голова та депутати склали присягу на вірність громаді

0

Сьогодні, 12 листопада, у Великій залі міськвиконкому відбулося перше урочисте засідання новообраної Комсомольської міської ради VII скликання, яке було відкрито гімном України.

 

Розпочалося засідання з оголошення підсумків виборів. Голова Комсомольської міської виборчої комісії повідомив, що відповідно до результатів виборів міського голови та найбільшу кількість голосів виборців – набрав перший заступник міського голови Дмитро Биков. Присягу на вірність Україні новообраний мер склав на Конституції України.

 

Також було оголошено підсумки виборів депутатів Комсомольської міської ради та визнання повноважень 33 депутатів міської ради.

 

Нагадаємо, що до складу Комсомольської міської ради сьомого демократичного скликання увійшли представники таких політичних сил: партія “Солідарність”(17 осіб),  партія “Опозиційний блок” (6 осіб), партія “Наш край” (3 особи), партія “Українське об’єднання патріотів – УКРОП” (3 особи) і “Партія простих людей Сергія Капліна” (2 особи).

 

Першим  Присягу на вірність громаді зачитав депутат, Сергій  Орлов, який був обраний до міської ради, п’ятий раз поспіль. Депутат побажав усім новообраним депутатам толерантності, і зауважив, що усі депутати разом із посвідченнями отримають пакети, у яких знаходиться Конституція України і інші посібники, стосовно поліпшення депутатської роботи. 

 

Новообрані депутати склали присягу і підписали її текст.

 

 

 

Також Присягу на вірність громаді зачитав Міський голова Дмитро Биков. У своєму вітальному слові голова міста, запевнив, що буде працювати чесно та відкрито. Пообіцяв бути вимогливим та справедливим. Наголосив, що разом, ми зможемо перетворити Комсомольськ на європейське місто.

 

До слова залучився і вже екс-мер міста Сергій Супрун, який привітав усіх присутніх з новою місією, а також подякував депутатам шостого скликання за плідну працю. Побажав усім, щоб нова команда була впевненою в прийнятті важливих рішень на благо міста. Зауважив, щоб присутні набралися терпіння та були мудрими.

 

На цьому роботу першого пленарного засідання 1 сесії сьомого скликання було завершено. 

 

Після невеликої перерви, друге пленарне засідання Комсомольської міської ради було відкрито міським головою міста.

 

Спершу було проведено таємне голосування. Депутатам були роздані бюлетені для голосування за кандидата на посаду секретаря міської ради.

 

За підсумками лічильної комісії 25 голосів набрав Сергій Дорота, який був і призначений на посаду секретаря Комсомольської міської ради.

 

Вході прийнятого рішення Сергій Дорота звернувся з подякою за довіру і зайняв робоче місце у президії.

 

Відповідно до порядку денного, депутати розглянули питання щодо визначення членів до складів постійних комісій міської ради. 

 

Наприкінці останнє слово промовив отець Георгій, який поділився своїми філософськими думками. Також, побажав усім конструктивного діалогу, бути чуйними, добрими та ставити «ідеальні» цілі у житті.

 

Закінчилося друге пленарне засідання, виступами учнів та педагогів дитячої музичної школи міста. Заворожуючи звуки класичної музики змусили затамувати подих усіх присутніх у сесійній залі. Погляди були прикуті до виступаючих дітей та їх керівників, які виконували неперевершені музичні акорди.

 

Незабутнє музичне привітання надало натхнення та гарного настрою усім присутнім.

 {igallery id=2189|cid=77|pid=1|type=category|children=0|showmenu=0|tags=|limit=0}

Comments are closed.