МВС Інфо. 27.01.2015

0

Співробітниками карного розшуку Комсомольського міського відділу розкрито крадіжку металевих труб

     З письмовою заявою до чергової частини Комсомольського МВ звернулась місцева громадянка,про те що в неї з садової ділянки в с. Низи м.Комсомольська було скоєно крадіжку металевих труб в кількості приблизно 1 тонни-тим самим нанесено матеріального збитку на суму 5000грн. Проведеними оперативно-розшуковими діями працівниками карного розшуку було встановлено,що злочин скоїв раніше судимий 42-річний уродженець та мешканець м. Комсомольська.

    Як повідомив начальник міліції Зеленський В.П. : » По даному факту відкрито кримінальне провадження за ст. 185 ч.3 КК України.(крадіжка) Зловмиснику загрожує від трьох до шести років позбавлення волі».

Розкрита крадіжка монітора « Асеr»

   Працівниками карного розшуку Комсомольського міського відділу була розкрита крадіжка монітора « Асеr» чорного кольору, за фактом якої було відкрито кримінальне провадження ще на початку січня за ч.1 ст.185 КК України(крадіжка). Зловмиснику загрожує арешт на строк до шести місяців або позбавлення волі на строк до трьох років. 

Крадіжка з кіоску.

   Нещодавно в Комсомольській міський відділ за телефоном звернулась місцева мешканка,  яка працює продавцем у кіоску і  повідомила, що в період часу з 20 год 00 хв. по 07год 00 хв. невідома особа шляхом розбиття віконного скла в кіоску який розташований на одній з вулиць м. Комсомольська пробралася до приміщення і скоїла  крадіжку грошових коштів (приблизно 1 тис грн) та продуктів харчування. Розмір збитків встановлюється. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 185 ч.3 КК України (крадіжка). Ведуться розшукові дії. Зловмиснику загрожує від трьох до шести років позбавлення волі.

Comments are closed.