МВС Інфо. 23.01.15

0

–    До Комсомольського міського відділу звернулась підприємець магазина жіночого одягу з письмовою заявою про крадіжку двох жіночих кофт вартістю 280 грн кожна.

   Крадіжка була здійснена таємно шляхом вільного доступу. Загальна сума матеріального збитку магазина 560 грн. Розшукові дії з приводу затримання  крадія ведуться працівниками Комсомольського міського відділу.

  По даному факту відкрито кримінальне провадження за ст. 185.ч1 КК України. Даний злочин передбачає  кримінальну відповідальність арештом на строк до шести місяців або позбавленням волі на строк до трьох років. 

 

–    До чергової частини Комсомольського міського відділу надійшло повідомлення від диспетчера МНС м. Комсомольська про те, що на східцевому майданчику біля вхідних дверей на п’ятому поверсі по вулиці  м. Комсомольська виникла пожежа. 

  В ході пожежі ні хто не постраждав, частково пошкоджено фарбове покриття металевих дверей. З місця події вилучено 2 змиви рідини з характерним запахом бензину. Загальна сума матеріальної шкоди та причини пожежі на даний час встановлюється.

   По даному факту відкрито кримінальне провадження за ст 194 ч.2 КК України (навмисне пошкодження об’єктів електроенергетики). Дана стаття передбачає кримінальну відповідальність позбавленням волі на строк від трьох до десяти років.

 

–   До Комсомольського міського відділу з письмовою заявою звернувся місцевий мешканець 1958 р.н. про те, що невідома особа шляхом вільного доступу здійснила крадіжку його кредитної карти, та в подальшому зняла з даної картки грошові кошти у сумі 13 800 грн. 

   Як повідомив в.о. начальника Комсомольського МВ  майор міліції Дмитро Іванович Дуденко:- «Проведеними заходами працівниками сектору дільничних інспекторів  міліції встановлено, що даний злочин скоїла жінка 1965 р.н. Гроші вилучено частково в сумі 5000грн. Остання надала правдиві свідчення»  

   За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.185.ч.1 КК України (крадіжка). Зловмиснику загрожує кримінальна відповідальність арештом на строк до шести місяців або позбавленням волі  на строк до трьох років.   

 

–      В  ході проведення оперативно-розшукових дій працівниками сектору карного розшуку було встановлено місце знаходження злочинця який на початку січня 2015 року разом зі своїм знайомим о 10.00 годині відкрито, без застосування насильства заволоділи мобільним телефоном «Моторола» та грошовими коштами у сумі 600 грн у підїзді багатоповерхового дома м. Комсомольська. Постраждалим оказався 21- річний хлопець, мешканець цього ж дома.

   По даному факту відкрито кримінальне провадження за ст. 186.ч1 КК України (грабіж). Дана стаття передбачає кримінальну відповідальність  арештом на строк до шести місяців або позбавленням волі на строк до чотирьох років. Розшукові заходи  по затриманню посібника ведуться.

 

–   На початку січня 2015 року співробітниками УДАІ м. Комсомольська був зупинений автомобіль «Опель вектра» під керуванням 28-річного місцевого мешканця раніше не судимого не працюючого. При перевірці було виявлено ознаки підроблення номерного позначення кузова та свідоцтва про реєстрацію даного автомобіля. Речові докази вилучено. 

   По даному факту відкрито кримінальне провадження за ст. 358 ч.1 КК України. (підробка документів, печаток,штампів). Дана стаття передбачає кримінальну відповідальність  арештом на строк до шести місяців  або позбавленням волі на строк до трьох років.

Comments are closed.