На Чорнухинщині незаконно вирубили лісу на 640 тис. грн

0

  Державна екологічна інспекція у Полтавській області провела позапланову перевірку Чорнухинського агролісництва, яке підпорядковується ДП Полтаваоблагроліс” та виявила незаконну вирубку 146 дерев.

  У лісгоспі на балансі знаходиться 30,2 тис. гектарів лісів, які виконують грунто- і водоохоронні, клімато- і водорегулювальні, берего-, дорого- і полезахисні та санітарно-оздоровчі функції.

  Як повідомили Новинам Полтавщини в обласній Держекоінспекції, незважаючи на природоохоронне призначення лісів та загрозу екологічних катастроф, яка є наслідком незаконної вирубки лісових масивів, Держекоінспекція встановила незаконну вирубку 146 дерев різного діаметру та різної породи до ступеня припинення росту, без спеціального дозволу (лісорубного квитка), що є порушенням ст. 69 Лісового Кодексу України.

  До адміністративної відповідальності за вищевказане порушення природоохоронного законодавства притягнуто відповідальну посадову особу за ст. 65 КУпАП.

  Держекоінспекцією здійснено розрахунок розміру шкоди заподіяної лісу для відшкодування збитків заподіяних державі внаслідок порушення природоохоронного законодавства ДП ПДЛП “Полтаваоблагроліс, яка становить близько 640,1 тис. грн.

  За результатами позапланової перевірки ДП ПДЛП “Полтаваоблагроліс” наданий обов’язковий до виконання припис.

Comments are closed.