На хабарі затримано прокурора лубенської прокуратури

0

  09.06.2015 працівниками Генпрокуратури при отриманні хабара в розмірі 5 тис. доларів був затриманий на гарячому прокурор лубенської міжрайонної прокуратури Куліш Андрій – чергова маріонетка в добре вибудуваній схемі головного прокурора-хабарника Полтавської області – Яна Стрелюка.

  Куліш під керівництвом і прикриттям Стрелюка робив фейкові кримінальні провадження на фірми та окремих осіб. Щоби відкупитися від судової тяганини, яка, завдяки тягам та знайомству Куліша зі Стрелюком, вирішилася б не на користь звичайних людей, їм було запропоновано «легкий» варіант розв’язання справи – 5 тис. доларів у конверті на стіл Кулішу (який, звісно, щедро поділиться з «Глитаєм» Стрелюкокм).

  Гроші ставленик Стрелюка брав не завжди напряму: водій Куліша, як виявилося, за сумісництвом підпрацьовував ще й шісткою-здирником, через якого гроші потрапляли від «звинуваченого» до Куліша, а далі до Стрелюка. Куліша та його водія так разом і спіймали на гарячому при отриманні чергового і, сподіваємося, останнього в їхньому житті, хабарі.

  Про корумпованість головного прокурора Полтавської області «Останній Бастіон» писав уже неодноразово. Немов той павук, наплівши павутини та розставивши своїх людей у міських прокуратурах, Стрелюк продовжує безнаказано викачувати мільйони доларів із бюджету країни, міста та області.

  До речі, цікаво те, що батько Куліша – заступник голови апеляційного суду полтавської області, який як і свій син, отримує хабарі, але вже за розгляд справ у суді. Новина? Яблуко від яблуні самі знаємо наскільки далеко падає.

  Прокол із Кулішем – це виявлення лише одного гвинтика в системі: такого самого маріонетку-Куліша, Стрелюк, безсумнівно, поставить і на місце звільненого хабарника, сам при цьому залишившись на волі й продовжуючи плести свої корупційній тенета й надалі.

Comments are closed.