На міліцію посипалися повідомлення про підозрілі предмети

0

  На Полтавщині масове занепокоєння після терактів в інших регіонах призвело до повальних повідомлень про закладені бомби.

  Так лише минулої доби в Кременчуці Полтавської області, екстрені служби міста отримали три повідомлення про «предмети, які, схоже, можуть вибухнути».

  Після виїзду спеціалістів і перевірки виявлялося, що у всіх випадках за небезпечні предмети були прийняті звичайні речі.

  Ввечері кременчуцькі рятувальники виїжджали на виклик до житлового будинку, де в підвалі жителі угледіли підозрілий предмет, схожий на «протитанкову міну». При дослідженні предмета було встановлено, що це металева автомобільна деталь, яка не несе загрози для життя людей.

  Того ж дня жителі іншого будинку підняли на ноги міліцію і рятувальників побачивши на подвір’ї підозрілий мішок. При обстеженні вибухівки виявлено не було.

  На одній з вулиць міста пильні городяни знайшли як вони охарактеризували «підозрілий предмет електронного походження, в якому за зовнішніми ознаками перебувала скляна колба з ртуттю». Проте до «тероризму» він стосунку також не мав, викинутий кимось пристрій відправили на утилізацію.

Comments are closed.