На Полтавщині порушили антимонопольне законодавство

0

Кілька торговельних мереж на Полтавщині порушили антимонопольне законодавство.

 

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України порушила справи за ознаками порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції з боку 14 суб’єктів господарювання Полтавської області, повідомили у тервідділенні АМКУ.

 

Як встановили в ході перевірки, мережі «Оптовичок» та «Маркетопт» використовують рекламу «Де продукти реально дешевше?», «Зрівняй ціни», «Завжди низькі ціни». Така реклама підсвідомо може сприйматися споживачами, що ціни в цих магазинах дійсно набагато нижчі в порівнянні з іншими торговими точками.

 

Використання вищезазначеної реклами містить ознаки порушення законодавства про захист недобросовісної конкуренції передбачені статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману споживачів, зокрема повідомлення невизначеному колу осіб відомостей щодо цін в своїх торгових точках, що впливає на наміри споживачів здійснити купівлю продукції саме в цих торгових точках.

 

Розслідування у справах триває.

Comments are closed.