На Полтавщині судитимуть двох міліціонерів-грабіжників

0

 Слідчим відділом прокуратури області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні та направлено до суду обвинувальний акт щодо двох міліціонерів.

 Один з них, Оперуповноважений відділу внутрішньої безпеки органів внутрішніх справ в області Департаменту внутрішньої безпеки МВС України, підозрюється в тому, що, погрожуючи пістолетом, напав на приватного підприємця та заволодів майном останнього: відеореєстратором, годинником, ключами від автомобіля, квартири, гаража, дачі та важливими особистими документами.

 Цей міліціонер-грабіжник через деякий час запропонував оперуповноваженому сектору карного розшуку лінійного відділу на одній із станцій, двоюрідному брату потерпілого, стребувати гроші з пограбованого підприємця за допомогу в поверненні речей. Оперуповноважений погодився на пропозицію і запропонував родичу за тисячу доларів США повернути викрадене.

 Працівник відділу внутрішньої безпеки повернув лише частину речей. Більше того, через місяць, він пограбував квартиру, а дачу приватного підприємця після пограбування  знищив, підпаливши її. Після цього, запропонувавши допомогу в поверненні вкраденого з квартири та дачі, міліціянти вимагали у обікраденого підприємця 120 тис. доларів США й, у разі незгоди, погрожували застосувати насильство щодо нього самого та його родини. Таким чином “правоохоронці” завдали  приватному підприємцю понад 300 тис. грн. Збитку.

 Наразі міліціонери звільнені з посад. Один із них перебуває під вартою, інший – під домашнім арештом. Вони підозрюються за кількома статтями Кримінального кодексу України про тяжкі злочини.

Comments are closed.