На Полтавщині у неблагополучної матері забрали дитину

0

  Замість допомоги соціально незахищеній сім’ї – вилучення дитини. В Полтавському суді справа родини, яка намагається вижити у скруті і лишитися разом.

  Правоохоронці спільно зі службою у справах дітей провели вилучення 4-річної дівчинки з родини в Рунівщині, що в Полтавській області. Рішення прийняв місцевий виконавчий комітет сільської ради.

   Посадовці, які приймали рішення пояснюють вилучення «не благополучністю родини». Проте звинувачення багато в чому виявились умовними.

  Від початку служба у справах дітей не змогла пред’явити матері, з якою проживала дівчинка, серйозних звинувачень – в алкоголізмі, нехтуванні правами дитини чи виявити будь-які знущання.

  З відхилень здоров’я на момент вилучення єдине у дівчинки лікарі констатували простуду і помітили бронхіт.

  Це не завадило кримінальній міліції у справах дітей району, яка стала ініціатором розлучення родини, пред’явити матері «нехтування елементарними потребами дитини». Вони твердять, що коли прийшли в будинок родини, то дівчинка виглядала недоглянутою, мала проблему зі здоров’ям, чиновники в помешканні знайшли «нехтування санітарними умовами».

  На думку матері, єдиний порок, що держава може їй пред’явити це бідність. Жінка лише намагалася вижити в закинутому селі.

  Тепер матері доведеться боротися самотужки не тільки з фінансовою скрутою, але й з державною машиною в особі чиновників з неясними намірами.

  До вирішення питання про позбавлення матері батьківських прав дівчинка перебуватиме у Полтавському обласному центрі реабілітації дітей «Любисток», повідомили в обласному УМВС.Працівниками міліції також складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 184 адмінкодексу – невиконання обов`язків щодо виховання дітей та направлено до суду.

Comments are closed.