На Полтавщині затримали нетверезого водія шкільного автобуса

0

  Працівники ДАІ затримали сп’янілого водія шкільного автобуса, який здійснював рейс села Луговики до села Мокиївка Чорнухинського району

  8 червня працівниками відділення ДАІ з обслуговування Чорнухинського району зупинили для перевірки документів шкільний автобус «КАВЗ-397652», під керуванням 44-річного водія. Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння.

  Останній здійснював рейс з села Луговики до села Мокиївка Чорнухинського району. Дітей в транспортному засобі не було. Водій їхав за школярами у сусіднє село.

  Правопорушника було негайно відсторонено від керування шкільним автобусом.

  Працівники Державтоінспекції на водія склали адміністративний протокол за частиною 2 статті 130 Кодексу України про Адміністративні правопорушення (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

  Загалом з 1 по 8 червня 2015 року інспекторами дорожньо-патрульної служби були зафіксовано 3 випадки керуванням пасажирськими транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Comments are closed.