На Полтавщині затримали правоохоронців-хабарників

0

За отримання неправомірної вигоди на Лубенщині затримані двоє оперативників. Останні вимагали кошти від громадян за непритягнення їх до кримінальної відповідальності за вчинені правопорушення.

 

Оперативну інформацію про протиправну діяльність фігурантів справи працівники Управління внутрішньої безпеки Національної поліції в Полтавській області отримали в жовтні місяці поточного року. За матеріалами УВБ прокуратурою було відкрите кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та розпочате досудове розслідування.

 

10 листопада 2015 року, близько 16-ї години, під час безпосереднього отримання неправомірної вигоди у розмірі 5-ти тисяч гривень, двоє осіб були затримані, повідомляють в прес-службі Національної поліції в Полтавській області. Слідство триває.

 

Нагадаємо, що згідно санкції частини 3 статті 368 Кримінального кодексу України передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Comments are closed.