На Полтавщині зберігається найвищий стан пожежної небезпеки

0

 

  Як свідчить статистика, понад 95% усіх лісових пожеж виникає з вини населення. Для профілактики загорань у лісі, лісівники області проводять ряд заходів. Для збереження лісу від вогню, працівники державної лісової охорони проводять ряд заходів: створено 2271 км мінералізованих смуг та проведено поновлення існуючих 14948 км, вздовж доріг, узліссях та в молодих насадженнях для зменшення пожежної небезпеки підрізають гілки.

  Протягом п’яти останніх років вчасно виявити найменше загорання допомагають камери відеоспостереження, які охоплюють радіус нагляду близько 30 км. У лісогосподарських підприємствах області нині встановлено 14 таких систем. Як розповідають працівники державної лісової охорони, за допомогою їх виявляють близько 90% усіх загорань. Окрім цього, у лісових масивах постійно проводять патрулювання та роз’яснювальну роботу з населенням, нагадують правила поведінки з вогнем, роздають інформаційні листівки. Проведено 803 рейди, у ході яких 17 порушників правил пожежної безпеки притягнуто до відповідальності.

  Лісівники Полтавщини звертаються до населення з проханням не допустити пожежі в лісі та нагадують: зігдно статті 77 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення вимог пожежної безпеки в лісах, передбачений штраф на громадян у розмірі від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на посадових осіб – від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Comments are closed.