На Полтавщині збили двох дітей

0

  Тільки за останні 2 доби в області сталося 2 автопригоди, в яких травмовано 2 дітей-пішоходів віком 16 та 14 років. Про це повідомили в УДАІ УМВС України у Полтавській області.

  У Чутівському районі 29-річний місцевий житель водій автомобіля «Ауді 80» здійснив наїзд на 16-річного мешканця Чутового. Юнак саме переходив дорогу по нерегульованому пішоходному переходу.

   Наступний випадок стався у Глобинськоу районі, де в селищі Градизьк водій автомобіля «NISSAN QASHQAI», 39-річний місцевий житель скоїв наїзд на 14-річного пішохода мешканця Градизьк, що раптово вибіг на проїзну частину дороги. 

  Травмованих неповнолітніх доставили до медичних закладів на лікування. 

  За три місяці на території Полтавщини зареєстрована 21 дорожньо-транспортна пригода за участю дітей, в яких більше 20 неповнолітніх травмовано. З вини дітей сталося 8 ДТП, в яких травмовано 7 дітей. 

  Зазначені дорожньо-транспортні пригоди трапилися через порушення Правил дорожнього руху як водіями, так і самими дітьми.

  Отже, аби подібних ситуацій було менше, Державтоінспекція Полтавщини вимагає дотримання Правил усіма учасниками дорожнього руху. 

  Окремо звертаються до батьків та вчителів, брати активну участь у роз’ясненні дітям законодавста у сфері безпеки дорожнього руху. 

  Станьте для них прикладом у поведінці на вулично-шляховій мережі нашої країни. Адже попередити трагедію в більшості випадків під силу дорослим, які при найменшій нагоді будуть нагадувати юним пішоходам та пасажирам про небезпеку, яку несе в собі дорога. 

  І слід пам’ятати – безпека дітей на дорозі залежить від кожного із нас.

Comments are closed.