На Полтавщині збільшилася кількість тяжких злочинів

0

  Зокрема про це сьогодні говорили на прес-конференції Олега Беха, начальника УМВС України в Полтавській області. Усього за три місяці поточного року зареєстрували майже дві тисячі важких злочинів, а це на 70 відсотків більше ніж торік. В області скоїли більше на п’ять навмисних вбивств, на 40 відсотків більше крадіжок майна та на третину більше квартирних крадіжок. Збільшився показник грабежів, розбоїв, викрадання авто та незаконного володіння зброєю.

  – Це стається через небажання деяких молодих людей працювати, – пояснює Олег Бех. – Тобто – економічна складова. А друге – це події. які відбуваються на Сході України. Достатньо багато переселенців сюди приїжджають. Не всі знаходять роботу. Слід враховувати і культуру деяких громадян. Все це у сукупності і дає зріст злочинності. Профілактика зараз – пріоритетний напрямок роботи міліції. Все, що ми можемо зараз зробити, чітко вказати кількість злочинів, не прикриваючи нічого. Та зосередиться на розкритті тяжких злодіянь. Наші підрозділи мають ефективно вибудувати роботу, щоб у нас був результат.

  Для цього вже розробили спеціальну програму за принципом великих міст України: Києва, Одеси, Львова тощо. З єдиною диспетчерською, відеоспостереженням та навігаторами у патрульних машинах. Її презентували журналістам. Втім, конкретні строки її виконання та кошти, які потрібні на цю програму поки не називали.

Comments are closed.