На зв’язку ДАІ.

0

За інформацією старшого інспектора відділення ДАІ з обслуговування м. Комсомольська УМВС України у Полтавській області В.Г. Коваленка, за п’ять місяців 2014 року сталося сім дорожньо — транспортних пригод, в яких загинула одна людина, десятеро були травмовані. Загалом за цей період зареєстровано 62 ДТП. Минулоріч сталося 57 пригод, із яких 10 ДТП із потерпілими, отримали травми – 12 осіб. 

 

Основними причинами дорожньо — транспортних пригод  є недотримання водіями дистанції, виїзд на зустрічну смугу, перевищення безпечної швидкості руху,  зіткнення автівок у межах внутрішньодворових проїздів. 

Як повідомив Володимир Григорович, останнім часом почастішали випадки здійснення крадіжок скутерів, а особливо мопедів. Так, якщо за п’ять місяців 2013 року було зареєстровано сім крадіжок, то за аналогічний період цього року їх — 19. Він звертається до мешканців міста із проханням не залишати ці ТЗ біля під’їздів, адже найчастіше крадіжки здійснюються саме тут. Володимир Коваленко також наголосив, що у зв’язку із настанням літнього періоду, коли на вулицях міста зросла кількість дітей, необхідно всім дотримуватися правил дорожнього руху. Працівники ВДАІ постійно проводять профілактичні заходи із дітьми, які відпочивають у пришкільних таборах.

 “МОПЕДИСТ”

З  04.06. по 04.07. 2014 року на території Полтавської області проводиться оперативно — профілактичне відпрацювання з умовною назвою “Мопедист”. Володимир Коваленко поінформував, що основна увага приділяється  керуванню мопедами, мотоциклами у мотошоломах, дотриманню правил обгону. Перевірятиметься стан водіїв на рівень алкоголю у крові тощо. Протягом першого тижня вже складено вісім адміністративних протоколи за керування незареєстрованими транспортними засобами та за відсутність посвідчення водія. Сума штрафів за ці порушення складає 170 –     255грн, 510 – 680 гривень. Окрім цього у багатьох випадках законодавством передбачено і вилучення ТЗ.

“АВТОБУС — 2014“

Під такою назвою до 20 червня триватиме ще одне оперативно- профілактичне відпрацювання нашого міста. Завданням його є профілактика аварій на пасажирському автомобільному транспорті, попередження порушень Правил дорожнього руху. За словами старшого інспектора ДАІ, вже перевірено одинадцять суб’єктів господарювання, які надають послуги із перевезення пасажирів. Із оглянутих 42 одиниць ТЗ, виявлено два технічно несправних автобуси. Складено одинадцять адмінпротоколів щодо порушення правил перевезення пасажирів. Робота триває.

Раїса Матусевич.

Comments are closed.