Не продавати військовим алкоголь вимагає влада Миргорода

0

  В Миргороді міська влада зустрілася з командуванням і власниками магазинів – на порядку денному проблеми, які напідпитку створюють місту військові з місцевого гарнізону.

  Військовослужбовці порушують устави та своїми вчинками у стані алкогольного сп’янінняскоюють злочини, а іноді «викидають» таке, що спричиняють паніку серед населення – скаржиться влада Миргорода.

  В місті розташований гарнізон військової частини А1356.

  Про конкретні випадки всі сторони воліють не розповсюджуватись – мовляв додаткова дискредитація військових нікому не потрібна.

  Проте останнім часом п’яні солдати все частіше піднімають на вуха мирних городян – говорить заступник Миргородського міського голови Володимир Цапенко.

  Влада міста переконує військове командування, що така поведінка особового складу «дискредитує в очах населення як Збройні сили України, так і українську владу загалом»

  Мерія вже звернулася і до представників малого і середнього бізнесу міста, які займаються продажем алкогольних напоїв – особливо поблизу місць дислокації та тимчасового розташування військових частин: просять не продавати спиртне громадянам у військовій формі в службовий час, а в разі виникнення конфліктних ситуації – телефонувати у міліцію та командирам частин.

 

bastion.tv

Comments are closed.