Обережно шахраї!

0

Правоохоронці звертаються до місцевих громадян бути уважними!

 

До Комсомольського міського відділу міліції  постійно надходять повідомлення від довірливих Комсомольчан  про шахрайські дії з боку невідомих громадян, які користуючись довірою, шляхом обману заволодівають їх грошима. Самий найпоширеніший метод шахрайства – через мережу Інтернет.  Найприкріше,  що місцеві громадяни знаючи про такі  види шахрайства все одно  попадаються на гачок «професіоналів». Як кажуть в народі «вчитися треба на чужих помилках», однак як показує практика  виходить тільки на своїх.  Ми надамо приклад, який стався декілька днів тому з місцевим мешканцем   і  будемо сподіватись що все ж таки у разі подібних спроб  шахраїв  це стане вам  у пригоді.  

 

Місцевий хлопець, побачивши на  сайті в мережі Інтернет об’яву про продаж  мото транспорту, вирішив його придбати.  По домовленості  з «продавцем»  перечислив гроші в сумі понад 15 тисяч гривень  на карту банка, яку вказав зловмисник.  Після отриманих грошей «продавець», звичайно, зник. У розпачі хлопець звернувся до правоохоронців.

 

Як повідомляють працівники міліції   найчастіше   шахраї  користуються  «лівими» картами банку,  а номери  мобільних операторів  змінюють після  «вдалих операцій».  Були і такі випадки коли шахраї знаходились в місцях позбавлення волі, а сприяли ним в продовженні  такої  злочинної діяльності  їх  друзі, які  знаходились на свободі.  Знайти винуватця в таких видах злочинів дуже тяжко, тому будьте уважні і не піддавайтесь на «ловкі ігри» шахраїв.

 

За матеріалами Комсомольського МВ МВС України в Полтавській області

 

Comments are closed.