Податкова міліція вилучила понад 1 тис літрів підробленої горілки

0

  Працівники податкової міліції виявили та вилучили в мешканців Полтави шланги, електричний насос, спиртометри зі стійким запахом спирту, які використовувались для виготовлення лікеро-горілчаних виробів, 1 тис. 340 літрів рідини з характерним запахом спирту та концентрати есенції для виготовлення коньяку. Окрім цього, оперативники вилучили транспортні засоби, які використовували для транспортування незаконно виготовлених алкогольних напоїв. Загальна орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 151,3 тис. грн.

  Про це повідомили в відділ комунікацій Державної податкової інспекції у м. Полтаві.

  Факт незаконного виготовлення та збуту алкогольних напоїв мешканцями м. Полтави встановили працівники оперативного управління Державної податкової інспекції у м. Полтаві.

  Дану інформацію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України.

  В рамках кримінального провадження та на підставі ухвали Октябрського районного суду м.Полтави проведено 5 обшуків за адресами, де здійснювалось підпільне виготовлення та зберігання з метою збуту незаконно виготовлених напоїв.

  На даний час вирішується питання щодо призначення експертизи вилученої рідини та притягнення до кримінальної відповідальності винних осіб.

Comments are closed.