Полтава лідирує в країні за судовими заставами

0

 Українська судова система хвора: будь-які спроби правоохоронних органів притягнути до відповідальності чиновників-корупціонерів, які протистоять змінам і продовжують грабувати Україну, зводяться нанівець.

  З початку року український суд відпустив під заставу 9 чиновників різного рівня. Серед них – судді, правоохоронці, екс-депутати і прокурори. Загалом, за свою свободу заарештовані державні службовці сплатили понад 30 мільйонів гривень. 

  Лідирує полтавський екс-начальник ДАІ – його на початку року відпустили під заставу в 10 мільйонів гривень. Екс-регіонала Олександра Єфремова готові були випустити за 3,6 мільйона гривень, а ось вже покійного Михайла Чечетова випустили за 5 мільйона гривень. Главу рятувальної служби Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького випустили за 1,184 мільйона і 1,182 мільйона гривень відповідно. Голова Апеляційного суду Києва просто пропав, а ось його сина відпустили за 6 мільйонів гривень. Прокурорів-корупціонерів Володимира Шапакіна і Олександра Корнійця оцінили в символічні 3,2 мільйона гривень.

 

poltava.today

Comments are closed.