Полтавщина отримає 100 тисяч євро на реалізацію п’яти проектів.

0

  Полтавщина отримає 100 тисяч євро на реалізацію п’яти проектів. Серед них такі, що стосуються  поводження з твердими побутовими відходами, створення пожежної частини та трудового архіву. Проекти реалізують за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ «Реформа управління на сході України».   На Полтавщину завітали експерти проекту з Німеччини. На робочій зустрічі з керівниками області  обговорили стратегію реалізації проектів на Полтавщині.

  Експерти з Німеччини погодилися надати технічну підтримку Полтавській ОДА у розробці стратегії поводження з твердими побутовими відходами у східному регіоні області. До його складу входять Полтавський, Новосанжарський, Машівський, Карлівський та Чутівський райони. Всього на Полтавщині мають намір  реалізувати 5 подібних територіальних проектів.

  Стратегія, про яку йшлося на зустрічі, матиме за основу оцінку витрат, необхідних для створення одного субрегіонального полігону, перевантажувальних станцій та інших об’єктів інфраструктури, що забезпечать повне охоплення послугами зі збору відходів. Крім того, стратегія включатиме рекомендації та розрахунок витрат для поступового закриття несанкціонованих звалищ.

  Метою проекту німецького товариства міжнародного співробітництва є поліпшення умов надання комунальних та адміністративних послуг населенню, а також налагодження співробітництва між міськими, селищними та сільськими громадами області. Чиновники запевняють: проект стимулює реалізацію положення Закону України «Про співробітництво територіальних громад»  і є ще одним кроком до їх об’єднання.

Comments are closed.