Полтавська область отримала бюджет-2015

0

 Позачергова двадцять шоста сесія Полтавської облради шостого скликання стартувала сьогодні о 10.00 

 На порядок денний винесені такі питання:

1. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2014 рік.

2. Про обласний бюджет на 2015 рік.

3. Про Стратегію розвитку Полтавської області на період до 2020 року.

4. Про Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2015 рік.

   За проект бюджету Полтавської області на 2015 рік проголосували депутати Полтавської облради на сьогоднішньому черговому пленарному засіданні сесії. 70 обранців його підтримали. 1 голос – проти.

  Головний фінансовий документ Полтавщини цього року збільшився на 300 млн. грн., і, як зазначив директор департаменту фінансів Полтавської ОДА Павло Кропивка, є якіснішим за торішній.

  За його словами, бюджет складає 3 млрд. 600 млн. грн. У минулому році було 3 млрд. 300 млн.

  “В абсолютних показниках — це більше. Але і якісно він змінився. В минулому році ми приймали його із бюджетом розвитку до 40 млн. грн. Цьогоріч – це 98 млн. грн. Це пов’язано зі змінами до Податкового і Бюджетного кодексів у зв’язку з децентралізацією, передачею повноважень на місця,” – прокоментував чиновник.

  Головною особливістю нового бюджету стане надання більших повноважень громадам районів Полтавщини.

  Очікується, що такий стан справ піде на користь районам. Адже тепер органи місцевого самоврядування самі визначатимуть об’єкти, на які варто спрямовувати гроші першочергово.

   “Як я можу голосувати за бюджет, коли мене не запрошували вчасно на обговорення його проекту?”, – дорікнув депутат Полтавської облради Віктор Скачко і сказав, що через це голосувати за проект бюджету не буде.

  “Цей бюджет приймався, дійсно, у стислі терміни, і було мало часу для його обговорення”, – погодився директор департаменту фінансів Полтавської ОДА Павло Кропивка.

  Депутат Полтавської облради Анатолій Шкарбан висловив думку, що варто переглянути фінансування деяких об’єктів. Зокрема,  його непокоїть обмеження грошей на добудову тубдиспансеру в Полтаві.

Comments are closed.