Полтавська влада подала до суду на ФК «Ворскла»

0

  Предмет сутички – ресторан, що знаходиться на домашньому стадіоні «Ворскли».

  На стадіоні імені Олексія Бутовського розташований ресторан «Ворскла», він є комунальною власністю Полтави і нещодавно Управління майном комунальної власності Полтавського міськвиконкому (Управління) порушило питання законності розпорядження даною власністю.

  Коментар працівника юридичного відділу Управління Вероніки Ткаченко:

  В українському законодавстві чітко прописані платіжні ставки на різне використання об’єкту комунальної власності. На використання стадіону як місця проведення спортивних змагань ставки одні, а на використання його як приміщення для ресторану зовсім інші. При перевірці використання майна державною фінінспекцією були виявлені певні порушення, через що ми подали позов до суду.

  Судове засідання призначено на 9 липня, відбудеться воно у Господарському суді Полтавської області, за даними позивача, ціна конфлікту сторін 89929, 74 гривень, передає спортивний сайт.

  «Ворскла» ж зі свого боку заявляє, зобов’язань перед містом клуб не порушував:

  Ми сплачували всі рахунки, які нам виставляло Управління майном комунальної власності. Після того, як їх перевірила фінінспекція, вони подали позов до суду. Говорити про проблему конкретніше можна буде лише після того, як відбудеться судове засідання і буде якесь рішення.

Comments are closed.