Полтавським газом може користуватися вся Україна

0

Газом, який видобувають в Полтавській області, може користуватися вся Україна.

Про це повідомив голова комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр Олександр Залужний.

«Нашим полтавським газом може користуватися вся Україна. В нас є єдина газотранспортна система, де газ та нафта, видобута нашими підприємствами, розподіляється по всій країни», – сказав Залужний.

 

За його словами найбільше газових родовищ в Лохвицькому, Гадяцькому, Зіньковському, Котелевському, Новосанжарському та  Полтавському районах.

«Загалом  наша область одна з більш багатих областей щодо видобутку газу та нафти. І вона, мабуть знаходиться на першому місці з заробляння коштів по всій Україні. На жаль ми заробляємо набагато більше, ніж отримуємо з держави», – сказав Залужний. 

Він зазначив, що в умах нинішньої агресії Росії, нам потрібні власні альтернативи палива.

«Восени розпочнеться опалювальний сезон.Наш сусід – Росія, яку ми вважали великим нашим другом, на сьогодні не є нашим другом. Наразі відкрита агресія до нас з боку Росії, йде газова війна, економічна. Ми повинні зробити все ,що від нас залежить для того, щоб забезпечити населення нашої держави голубим паливом», – сказав Залужний.

Comments are closed.