Полтавці збували незаконно вироблений алкоголь

0

 Прокуратура припинила діяльність групи, яка займалась незаконним виробництвом і збутом алкогольних напоїв

 Прокуратура Полтавської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення, зберігання, збуту та транспортування алкоголю з метою збуту підакцизних товарів, досудове розслідування якого проводить слідче управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів в області. Про це повідомили у прес-службі прокуратури.

  Наразі з’ясовано, що злочинна група, до складу якої входило 2 осіб, здійснювала незаконне виробництво і збут алкогольних напоїв не лише на території Полтавщини, а й інших областей України. На встановлених під час досудового розслідування місцях виготовлення та зберігання алкогольних напоїв проведено ряд обшуків, під час яких із незаконного обігу вилучено понад 800 л спирту, 350 л водно-спиртової суміші, понад 11 тис. пляшок фальсифікованих алкогольних виробів та понад 3 тис. марок акцизного податку з ознаками підробки, а також автотранспортні засоби, якими перевозились незаконно виготовленні алкогольні напої, та готівкові кошти, здобуті злочинним шляхом.

 – У кримінальному провадженні на виконання вказівок процесуальних керівників призначено ряд експертиз та провадяться заходи з метою встановлення всіх осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення, – констатував начальник відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції прокуратури області Сергій Остапенко.

Comments are closed.