Полювання закінчилося трагедією

0

 1-го серпня надійшло повідомлення від диспетчера ШМД, про те що в с. Келеберді біля церкви знаходиться труп з вогнепальним пораненням. При виїзді на місце події встановлено що, це місцевий мешканець 1971 р.н., сантехник Комсомольського  КП «Міськводоканал».  Вони перебували на полюванні на моторному човні на р. Дніпро в межах берегової лінії на відстані 1км від с. Успенки Онуфріївського р-ну Кіровоградської області. 

 Близько 18.00 у них виник конфлікт з трьома невідомими чоловіками, які перебували поруч  на невстановленому  моторному човні, в ході  якого  один з невідомих чоловіків  здійснив постріл в область грудної клітини,спричинивши останьому смертельне поранення. Труп   було доставлено на моторному човні його знайомими  в с. Келеберда Кременчуцького району. 

 Так як подія була скоєна на території Кіровоградській області  то, Онуфріїнським райвідділом Кіровоградської області відкрито кримінальне провадження за частиною  1 ст.115 КК України.   Комсомольські та Кременчуцькі правоохоронці співпрацюють в  розкритті данного злочину. 

 

 За матеріалами Комсомольського МВ УМВС в Полтавській області.

 

 

 

Comments are closed.