Прикордонники б’ються з терористами

0

Прикордонники вже майже 12 годин тримають бій, захищаючи від терористів управління луганського прикордонного загону, вони просять по допомогу.

Про це “Українській правді” повідомив Начальник відділу з питань взаємодії із ЗМІ Держприкордонслужби Олег Слободян.

“Наразі триває бій, триває штурм, підпалено КПП, горить паркова зона в частині”, – повідомив він.

 

“Прикордонники продовжують тримати оборону військового містечка. Наразі ніякої додаткової допомоги в зоні конфлікту немає”, – зазначив він і додав, що вранці було здійснено кілька польотів авіації.

 

“Ми постійно тримаємо контакт і інформуємо штаб  АТО в режимі реального часу про події, які відбуваються”, – сказав він.На питання, чи потребують прикордонники додаткової допомоги, але її не отримують, Слободян відповів: “Наразі ситуація виглядає так, як ви сказали”.У свою чергу  представник прес-центру АТО Олексій Дмитрашківський повідомив “Українській правді” що допомога надається в тому розмірі, в якому можлива.

“Зараз по всій території Донецької і Луганської області триває активна фаза АТО. Допомога надається в тому розмірі, в якому на даний момент можлива”, – сказав він.

“Сьогодні зранку там працювала військова авіація, надавала допомогу прикордонникам, були знищенні дві зенітні точки”, – зазначив Дмитрашківський.

“Вся складність ситуації в тому, що бій точився безпосередньо в житловому масиві. Зенітні установки, що були знищені, знаходилися поміж будинків, а те, що зробила авіація – то ювелірна робота. Вони знищили зенітні установки і не пошкодити будівлі”, – наголосив він.

Comments are closed.