«Приват» п’ять годин не пускає інспекцію на Кременчуцький НПЗ

0

  Представники групи «Приват» вже більше п’яти годин не пускають на Кременчуцький нафтопереробний завод членів інспекційної комісії.

  Про це Громадському повідомили у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості.

  Як відзначив співрозмовник Громадського, о 13-й годині співробітники заводу розпочали інструктаж, однак і далі відмовляють у допуску на територію заводу, кажучи, що в інспекції немає касок та протигазів, а дати змінні не можуть, оскільки їх немає. При цьому, як відзначається, на заводі завжди є резерв для таких випадків. В інспекції також вилучають телефони.

   «По факту – тягнуть час, оскільки інспекцію можна проводити тільки в світловий день. Потрібно перевірити 10 резервуарів – на кожен по годині. Якби приступили в 10 ранку, до якраз до 20.00 поки світло, встигли б. А зараз якщо і знайдуть каски і пустять до 15.00, то встигнуть максимум 5, тобто половину. Потім виведуть із заводу, перекачають з цих 5 в інші 5 і завтра цю ж нафту покажуть», – зазначили у Міненергетики.

  При цьому, як наголосили у відомстві, пр перевірку завод повідомили заздалегідь.

 

Як повідомлялося, сьогодні має проходити інвентаризація технологічної нафти на трьох «приватівських» НПЗ і в системі «Укртранснафти». Допуску на Кременчуцьку НПЗ інспекція чекає з 8–ї ранку.

hromadske.tv

Comments are closed.