Прокурор Полтавщини застерігає

0

Прокурор області поставив вимогу підлеглим забезпечити ефективне розслідування у кримінальних провадженнях

Цьогоріч прокуратура області змінила кваліфікацію і поставила на облік кожен 10 розбійний напад. Це свідчить про випадки невірної кваліфікації більш тяжких злочинів за менш тяжкими статтями Кримінального кодексу України, насамперед щодо вчинення злочинів проти власності. Такі дані оприлюднив 20 листопада прокурор Полтавщини Ян Стрелюк на спільному розширеному засіданні колегій правоохоронних органів області, де обговорювали стан додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні. 

 

Також, як повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини, виявлено факти невнесення окремих заяв та повідомлень до Єдиного реєстру досудових розслідувань. 

– Про наявність проблемних питань у діяльності кожного правоохоронного органу я щодня чую від людей, які приходять до прокуратури зі своєю бідою, – зазначив Ян Стрелюк.

Звертаючись до керівників, начальників відділів правоохоронних органів області, він наголосив: 

– Якщо ви лояльно ставитеся до своїх підлеглих, котрі допускають значні прорахунки в роботі, то я готовий надати принципову оцінку кожному. 

На заході прокурор області поставив вимогу перед правоохоронцями забезпечити ефективне досудове розслідування у кримінальних провадженнях, прийняття рішень у розумні строки та дотримання при цьому конституційних прав усіх учасників кримінального процесу.

Comments are closed.