Проти «Полтаваобленерго» порушено справи

0

  Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України порушила справи проти ПАТ «Полтаваобленерго», ОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», а також КВП «Комсомольськтеплоенерго», КП «Теплоенерго» м. Кременчук за ознаками зловживання монопольним становищем.

   Як встановило Відділення за результатами досліджень ринку надання послуги з централізованого постачання гарячої води в Полтавській області, є підстави вважати, що починаючи з серпня 2014р. (в деяких випадках з листопада 2014р.) по даний час зазначеними підприємствами встановлювався необґрунтований (завищений) розмір плати за послугу з централізованого постачання гарячої води для споживачів (населення), у яких не встановлені засоби обліку гарячої води. Оскільки такі споживачі при оплаті за послугу з централізованого постачання гарячої води сплачують кошти за послугу з періодичної повірки, обслуговування і ремонту засобів обліку гарячої води, враховану у тарифі, яку, фактично, не отримують.

  Отже, у вищенаведених діях підприємств вбачаються ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем на зазначеному ринку шляхом вчинення дій, що можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

  При цьому треба зазначити, що при дослідженні діяльності ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» та ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго» на ринку надання послуг з централізованого постачання гарячої води територіальним відділенням вказаних ознак порушень не виявлено.

 

Розслідування у справах тривають.

Comments are closed.