Рідні та близькі звертаються до всіх небайдужих

0

 

31 травня на трасі Полтава-Лохвиця о 7.00 сталася ДТП. В результаті одна людина загинула, троє знаходяться у важкому стані у лікарні.

Друзі постраждалих

пишуть у соцмережах «Ігор Гончаров разом зі своєю сім’єю він їхав у напрямку Полтава-Лохвиця . Крім нього в машині було ще троє осіб: сестра Олена , тітка і дідусь, якого вони везли додому після складної операції .

На сьогоднішній день причини ДТП офіційно не встановлені, але, за словами очевидців, можна стверджувати, що водій автотранспортного засобу Volkswagen Kaddy, який рухався у зворотному напрямку, вилетів на зустрічну смугу руху, що й стало причиною лобового зіткнення».

В результаті аварії, дідусь, якого везли після операції, загинув.

Решта троє пасажирів перебувають у важкому стані в реанімаційному відділенні Полтавської обласної лікарні

.

Друзі родини повідомляють, що стан водія Ігоря Гончарова та його сестри Олени залишається стабільно важким.

«Зараз лікарі посилено борються за порятунок життя Наталії Григорівни Карась, тітки Ігоря . У результаті аварії вона отримала відкриту черепно-мозкову травм , перелом хребта і двох нижніх кінцівок. Зараз для її порятунку потрібен донор для переливання крові.

 

У Ігоря – зламане ребро пробило легеню, складні переломи обох ніг і закрита черепно-мозкова травма. Численні травми обличчя.

У Олени – важкі травми хребта, зламана щелепа і вибиті зуби.

Щоб повернутися до нормального життя постраждалим необхідно пережити ще дуже багато операцій та інших болючих і дорогих процедур .

Рідні та близькі сім’ї Гончарових будуть дуже вдячні за будь-яку допомогу!

Номер картки Укрексімбанк Гончаров Ігор Олегович 4402711211224272

Телефон мами Олени та Ігоря : +3 8050 346 00 74 , Любов Михайлівна», повідомляють близькі родини Гончарових.

 

 

Шукають свідків ДТП

 

– Ігор їхав з родиною і дідусем після операції, який в результаті загинув. Він не міг перевищувати швидкість. Зараз водій іншого авто, дівчина стверджує, що не вона винуватиця ДТП. Нам дуже потрібно також знайти свідків, які могли б розповісти про обставини аварії. Сестра Ігоря у свідомості і говорить, що дівчина-водій їхала дуже швидко і допустила зіткнення. Проте відео реєстратора у їх авто не було і підтвердити ці слова зараз важко, – розповіла Олена Тесленко, подруга родини.

 

Comments are closed.