СБУ проведе розслідування щодо салюту 9 травня у Лубнах

0

  Головне управління СБУ Полтавської області проведе розслідування та притягне до відповідальності винних у проведенні салюту 9 травня у Лубнах. Про це УНН повідомили прес-секретар Голови обласної державної адміністрації Надія Діденко.

  За словами прес-секретаря, вже стало відомо, що місцева влада Лубен не причетна до салюту 9-го травня.

  “Справа у тому, що організовувала не міська і не районна влада. Це місцевий бізнес. Голова адміністрації Валерій Анатолійович Головко сьогодні зустрівся із керівником Служби безпеки України області. За цим фактом буде проведено розслідування. За його результатами, до конкретних людей, які порушили постанову, буде вжито заходи. Причетні до феєрверку будуть покарані. Заходи будуть вжиті однозначно”, — наголосила вона.

  Також, Н.Діденко наголосила, що губернатор області В.Головко тримає розслідування на особистому контролі.

  “Це питання на особистому контролі голови обласної державної адміністрації”, — наголосила прес-секретар Н.Діденко.

  Нагадаємо, віце-прем’єр-міністр — міністр культури В’ячеслав Кириленко наголошував, що в Україні 8-9 травня не буде жодних військових акцій та феєрверків.

  Водночас, в Одесі на День Перемоги, 9 травня, запланували організувати святковий феєрверк, про що зазначалося в оприлюдненій на сайті Одеської міської ради програмі заходів з нагоди 70-річчя перемоги у Другій світовій війні.

  За інформацією місцевих ЗМІ, 9 травня в Одесі на Думській площі святкування Дня Перемоги завершилося феєрверком з 70 залпів.

unn.com.ua

Comments are closed.