Сезон “Літо — 2014 року” у ДСОЦ “Горизонт” відкрито!

0

Четвертого червня відбулося офіційне відкриття дитячого оздоровчого сезону у центрі “Горизонт”. На свято завітали представники обласної влади на чолі із головою Полтавської обласної державної адміністрації В.М. Бугайчуком. Делегацію посадовців м. Комсомольська очолював перший заступник міського голови Д.Г.Биков.

Також серед почесних гостей були і представники ВАТ “Полтавський ГЗК” на чолі із головою Правління В.В.Лотоусом. Гості, оглянувши територію оздоровчого центру, реконструювані та відремонтовані приміщення дали високу оцінку готовності закладу до літнього відпочинку школярів. Директор КП “Дитячий спортивно — оздоровчий центр “Горизонт” Н.В. Мартинович розповіла, що загалом  за чотири зміни планується оздоровити 1760 дітей із м. Комсомольська, населених пунктів Полтавщини, а також із міст Києва, Дніпропетровська, Харкова. Тематична спрямованість турів, а саме:“Англійська по-літньому”, “Юні журналісти”, “Танцювальний калейдоскоп”, “Спортивно – туристичний” дозволить дітям поглибити та розширити свої знання, цікаво і змістовно провести дозвілля. Повна вартість путівки за 21 день — 2793 гривні, але левова частка путівок — пільгові. Наталія Вікторівна подякувала виконавчому комітету Комсомольської міської ради, міському голові С.А. Супруну, трудовим колективам та адміністраціям ВАТ ПГЗК і ТОВ “Єристівський ГЗК” за постійну фінансову допомогу. Особливу вдячність вона висловила засновникам Благодійного фонду “Полтавський ГЗК”: народному депутату України К.В. Жеваго і Голові правління ВАТ ПГЗК В.В. Лотоусу. За останні чотири роки БФ виділив близько 20 мільйонів гривень  на облаштування “Горизонту”. “У планах Благодійного фонду продовжити реконструкцію систем водопостачання, водовідведення, енергозабезпечення. Також розглядаємо питання щодо створення усіх умов у четвертому корпусі для  відпочинку  протягом всього року, як дорослих так і дітей. У перспективі – будівництво басейну”, – сказав Віктор Лотоус. Високу оцінку діяльності народного депутата України Костянтина Жеваго дав голова ПОДА Віктор Бугайчук. Перший заступник міського голови Дмитро Биков зазначив, що “Горизонт” за 40 років існування пережив друге народження і тепер виглядає у новому європейському форматі. 

В актовій залі  яблуку ніде було впасти, адже в ньому зібралися всі мешканці Містечка дитячих посмішок (таку лагідну назву має “Горизонт”). Директор центру і почесні гості привітали дітей із початком літа, із довгоочікуваними канікулами. Вони побажали їм гарного відпочинку, веселого настрою, нових друзів і незабутніх вражень від перебування у таборі. Концертно — розважальну програму для дітей підготували творчі колективи Комсомольського палацу культури і творчості. Завершилися урочистості висотним феєрверком.

Фото Репортажу

Comments are closed.