Сільські поштарні на межі закриття

0

 Низка відділень Укрпошти на Полтавщині заявили, що не мають коштів сплачувати орендну плату і зарплатню.

 Припинити існування через нестачу бюджету можуть відділення в селах Пирятинського району області, а також в самому райцентрі.

 Начальник Пирятинськго Центру поштового зв’язку № 3 Тетяна Шкарупа повідомила, що зараз працівники пошти заробляють собі на зарплату самотужки і підприємство не має можливості сплачувати ще й за оренду приміщень.

  Наразі Укрпошта орендує приміщення в яких працює у самих же сільських громад. Поштарі написали і направили до голів міської та сільських рад звернення з проханням зменшити плату за оренду приміщень для поштових відділень, та чекають як вирішиться їх доля.

 Голова районної ради Сергій Пазюк вважає, що громада не повинна допустити закриття поштових відділень, зокрема тих, які знаходяться в сільській місцевості. За його словами місцеві власники готові будуть «переглянути договори оренди і, можливо, зовсім відмінити орендну плату.

 В самому райцентрі на такі жертви не готові. Міський голова Пирятина Олексій Рябоконь запропонував поштарям зменшити орендовану площу, оскільки «вона все-рівно використовується не повністю».

Comments are closed.