Скоїно напади на мешканців елітного містечка

0

Вихідними в Кременчуцькому районі, поруч з селищем Недогарки, на жителів елітного міні-селища було здійснено звірячий розбій. Близько 21-00 з Кременчуцького моря до будинків підпливла група людей у чорних масках. Кілька з них нейтралізували охоронця містечка, що сидів на КПП при в’їзді. Охоронця вдарили, він знепритомнів і потім його зв’язали і приставили до нього одного з нападників.

Група людей увійшла в один з будинків, де проживають родичі одного з колишніх кременчуцьких керівників. Двері в будинок були відкриті. Під час нападу господині будинку стало погано. Вони дали їй воду і таблетку, а потім поклали на підлогу і вкрили ковдрою та пригрозили не смикатись.

Господаря будинку нападники катували і били, поки він не сказав, де лежать гроші. З їхнього будинку винесли 14 тис. грн., 3 тис. дол., карабін, мисливську рушницю, золото, 3 телевізори, 2 ікони, 2 мобілки і багато іншого.

У другому будинку нападники нейтралізували господаря. Як злочинці проникли в даний будинок поки не відомо: за однією версією – через вікно, за другою – господар почув стукіт, відкрив двері і був нейтралізований.

Господиню цього будинку сильно катували. Їй по пальцях били молотком, поки вона не сказала, де і що лежить. У неї медики пізніше констатували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та ін. травми.

Перелік вкраденого з другого будинку встановлюється, але джерела видання стверджують, що «забрали буквально все: взяли навіть пральний порошок».

Все награбоване нападники вивезли на автомобілі, вкраденому у господарів другого будинку. Вивозили – кількома ходками.

Скільки було нападників, поки точно не відомо. Потерпілі кажуть, що в їхніх будинках було по 3 людини, проте невідомо нападали на будинки по черзі або одночасно.

Родичі нападників оголосили про винагороду в розкритті злочину і просять усіх, кому що-небудь відомо про нього, повідомити міліцію за тел. 102. Конфіденційність та анонімність гарантовано.

Відзначимо, що в Кременчуцькому районі за останній рік це вже третій нерозкритий розбій.

Comments are closed.