Собаки перевірятимуть вантаж “Нової Пошти”

0

  Компанія «Нова Пошта» запустила новий етап програми співпраці з МВС України для боротьби з терористичними погрозами.

  Для реалізації проекту уклали договір з Державним науково-дослідним експертно-криміналістичним центром при МВС України в Полтавській області. У розпорядженні центру постійно знаходиться більше 60 собак різних порід, тренованих для виявлення вибухонебезпечних речовин, зброї та інших заборонених до перевезення об’єктів.

  Експерти-кінологи з собаками будуть проводити регулярний огляд відділень і терміналу «Нова Пошта» у Полтаві та, за фактом виявлення проблемних вантажів, проводити додатковий огляд відправлення відповідно до законодавства України. За підсумками проекту компанія розширить географію взаємодії з кінологами МВС в інші регіони.

  – В умовах підвищеної терористичної загрози розробили програму співпраці з правоохоронними органами. Для забезпечення безпеки наших співробітників і клієнтів ми почали приймати посилки у відкритому вигляді в зоні АТО, збільшили кількість камер спостереження, запустили проект з кінологами. Компанія не була і не буде каналом для перевезення заборонених вантажів. Хочемо нагадати клієнтам, що спроби передачі заборонених предметів тягнуть за собою кримінальну відповідальність, – пояснив гендиректор компанії «Нова Пошта» В’ячеслав Климов.

Comments are closed.