СЬОГОДНІ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ

0

10 грудня в Україні й в усьому світі відзначається як Міжнародний день прав людини. В цей день у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод всіх людей.

 

Права людини – це те, що формує нас як людей. Вони є принципами, на фундаменті яких ми зводимо високу будівлю людської гідності. Щиро вірю, що цей фундамент верховенства і поваги до прав людини в Україні зрештою буде закладено.

 

Україна закріпила у світі статус вільної демократичної держави, громадяни якої мають рівні права та свободи, що закріплені Конституцією, а органи влади суворо стежать за її дотриманням. 

 

І сьогодні ми всі кожним кроком, кожним рішенням, спільними зусиллями маємо підтверджувати цей статус. Дотримання та захист прав громадян завжди є головним пріоритетом, на якому базується наша державна політика.

 

Ми маємо створювати вся необхідні умови для того, щоб жити у вільній країні, де можна вільно виражати свої погляди, мати рівний доступ до інформації і не боятися переслідувань чи дискримінації через політичні переконання.

 

Щиросердно вітаю Вас з Днем прав людини, зичу всім добра і непорушності Ваших прав!

 

З повагою, Н.В. Завалій

директор “Фламінго Текстиль & KOKET”

 

Comments are closed.