Соціальні послуги літнім людям.

0

Згідно із рішенням ГО «Будинок захищеної старості»  у колишньому приміщенні фельдшерського пункту с. Кияшки (раніше с. Підлужжя) надаються соціальні послуги людям похилого віку. Допомогу отримують близько 300 престарілих осіб, які мешкають у селах Кияшки, Солонці та Базалуки.

 

 За кошти Дмитрівської сільської ради та спонсорів відремонтовано приміщення, придбано пральну машину, бойлер, встановлено душову кабіну, проведено телефонний зв’язок. Будівля має автономне газове опалення. Опікується старенькими медсестра Будинку захищеної старості Т.В. Кармазіна (на фото). «Я працюю щодня з 9 до 12 години у приміщенні. Далі на велосипеді об’їжджаю своїх підопічних: кому укол треба зробити, кому крапельницю поставити. Виконую усі призначення сімейних лікарів, які двічі на місяць ведуть тут прийом. Практично у мене немає ні свят, ні вихідних. З народження живу у цьому селі, особисто знаю всіх мешканців.  Їхні проблеми сприймаю, як власні.  Раз на тиждень відвідую кожну хату, адже інколи важливо просто добре слово сказати людині. Старенькі із задоволенням відвідують наш пункт. Тут вони  можуть не тільки  попрати білизну, прийняти душ, а й поспілкуватися за чаюванням. Це дуже добре, що людям похилого віку є на кого розраховувати, є до кого звернутися зі своїми бідами і проханнями», – розповіла Тамара Василівна.  Окрім цього згідно графіка тут ведуть прийом посадові особи Дмитрівської сільської ради. Землевпорядник, паспортист, заступник сільського голови та інші надають консультативну та практичну допомогу. Тепер за необхідними довідками не має потреби їхати до сільради. Можна скористатися телефоном, залишити заявку на ту чи іншу послугу.

Сільський  голова  А.І.Прядко  завжди переймається проблемами людей, особливо мало- захищених. Вона планує  дооблаштувати приміщення з метою розширення спектра соціальних послуг. Дуже важливо у наш непростий час надавати людям  допомогу, яку вони потребують. Адже найвища цінність держави – це люди.    

 

Comments are closed.