Стали відомі причини задимленості

0

Сьогодні, близько 15-ї години начальник сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України в Полтавській області Світлана Рибалко повідомила, що служба встановила причину задимленості Полтави.

 

Зранку 3 серпня під Полтавою, а саме у селі Буланове Полтавського району, загорілась стерня, загальною площею 300 м2. За словами Світлани Рибалко, рятувальники вже загасили пожежу. Крім того, до ДСНС надходила інформація, що у мікрорайоні Сади горіла суха трава.

 

Також рятувальники з’ясовують причини задимлення у Кременчуці. До управління ДСНС надходили повідомлення, що в мікрорайоні Молодіжному було загоряння. Працівники служби виїжджали в цей район, все обслідували, але нічого не знайшли.

 

— Зараз по Полтавській області найвищий 5-й клас пожежної небезпеки, — зазначила Світлана Рибалко. — Спалювати поживні залишки, спалювати стерню, розводити багаття поблизу лісових масивів ні в якому разі не можна, тому що це може призвести до дуже поганих наслідків, тим паче, що зараз сильний вітер. Він може рознести лісову верхову пожежу і маленьке загоряння може перерости у масштабну лісову пожежу.

Comments are closed.